Měna:
Úvod ::  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Odeslání a platba:
Naše výrobky jsou 100% autentické, které pocházejí z velkého obchodu přímo. Jedná se o přímý prodej, takže po obdržení objednávky a platby Vám zašleme většinu zboží na skladě. Používáme bezpečnou kuriérovou službu, abychom zajistili, že vaši objednávku dosáhnete bezpečného a zdravého. Podpis je vždy vyžadován při dodání, takže si můžete s důvěrou objednat.
Naše stránky jsou vaší volbou pro pohodlné nakupování online od značek, kterým důvěřujete. Nabízíme dvě možnosti přepravy pro mezinárodní objednávky. Většina objednávek bude odeslána společností EMS nebo US Postal, je zdarma a dostanete se do rukou za 7 až 9 pracovních dnů. Chcete-li rychlejší přepravu, můžete si vybrat od Fedex, DHL, TNT a UPS, které se dostanou do rukou za 2 až 4 pracovní dny. Pracovní dny jsou pondělí až pátek s výjimkou svátků a ve velmi vzácných případech, kdy to nemůžeme, vám to oznámíme.
Ujistili jsme se, že jsme zaplatili všechny daně a poplatky apod. V předstihu a také jste zaplatili dostatek dodacích poplatků. Pokud vám expresní společnost nebo oddělení zákazníků potřebují znovu zaplatit, věříme, že udělali chybu. Proto, prosím, zaplaťte za ně nejdříve, abyste dostali své zboží, a pošlete nám prosím e-mail s fotografií faktury, abyste nám oznámili, kolik jste zaplatili. Poté vám vrátíme stejnou platbu, abyste nahradili vaši ztrátu.
Vrácení, výměna a vrácení peněz:
Doufáme, že jste spokojeni se svými produkty. Pokud nejste spokojeni s vaším výběrem, nabídneme vám pro vás komplexní politiku výnosů a výměny. Než budete chtít vrátit zboží, sdělte nám číslo objednávky nejprve před odesláním zpět. Dáme vám další podrobnosti o tom, jak provést návrat nebo výměnu, kam byste měli poslat svůj návrat nebo výměnu.
Pokud jste s objednávkou nespokojeni, když ji obdržíte, můžete nám položku odeslat zpět, vyměníme si za vás nebo vám bude vrácena odečtení poplatek za zásobování, což je původní nákupní cena 15% dní původního data odeslání. Produkty musí být nepoužité a ve stejném stavu, ve kterém jste je obdrželi. A také věnujte pozornost tomu, že při vrácení produktů, nikoliv kvůli problémům s kvalitou nebo našim chybám, jsou vám vaše náklady spojené s vrácením položek, které jste nám vynaložili, včetně nákladů na zaslání zásilek a my vám znovu zasíláme položky.
Bohužel nemůžeme přijmout zrušení produktů, které již byly odeslány, a v takovém případě se použijí zásady vrácení. Takže při výběru objednávky prosím pečlivě zvolte.
Díky za pochopení a spolupráci.
zpět
adidas stan smith, converse all star, tenisky adidas, tenisky converse